Отборът на единствената здравна телевизия, Code Health TV, финишира на 2-ро място на маратона с кауза Run2Gether 2022 “Тичай, за да помогнеш”

Събитието стартира със Зумба загрявка на “слънчевите атлети” и техния треньор Слав Петков, които заредиха с енергия и позитивизъм всички участници в надпреварата. В отбора на “Зелената медия” за 2022 г. се включиха:
Министърът на младежта и спорта в последния служебен кабинет – Андрей Кузманов, младите надежди на модерния петобой – Никол Иванова (14 г.) и Тодор Михалев, който е финалист на световната купа по модерен петобой и финишира секунди след първия маратонец.  Финансовият директор на Code Media Group – Невена Сулева, Роксана Кирилова – основател на фондация “С любов към теб” и д-р Десислава Воденичарова – общопрактикуващ лекар и маратонец, спечелила първо място на маратона К3 ULTRA през 2021 година.
Под специално изградената шатра на Code Health TV, всички посетители имаха възможността да опитат от продуктите на ProLact, да се освежат с Kangen Beauty вода, да си направят селфи, да се подкрепят със свежи зелени плодове и да си поговорят с част от екипа на Code Health TV.Екипите, с които отбора на Code Health TV финишира на второ място бяха специално изработени от българския спортен бранд Flair.

Може да гледате Code Health TV във всички сателитни и кабелни оператори в страната, както и 24/7 на www.codehealth.bg.